| Weight | 0,003 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2,3 × 1,2 × 0,5 cm |
| Interface | USB 3.0 |
| Manufacturer | KingStar |
| Type | Easy to carry, small |
| Capacity | 128 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB |
| Body Material | Metal |
| Color | Gold, Silver |
| shock resistance | yes |
| Water resistance | yes |
| Dust resistance | yes |
| Warranty | 3 Years |
.
Kingstar Flash Memory KS318 – Fido3 (USB3.0)
Interface :
USB 3.0
Manufacturer :
KingStar
Type :
Easy to carry, small
Capacity :
128 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB
Body Material :
Metal
Color :
Gold, Silver
shock resistance :
yes
Water resistance :
yes
Dust resistance :
yes
Warranty :
3 Years
Categories: USB 3.X UFD, USB Flash Drive
شناسه محصول : 43870#
- Waterproof, shockproof and dustproof
- Small size and easy to carry
- Doorless design to prevent problems of getting lost
SKU: KS318 – Fido3
Categories: USB 3.X UFD, USB Flash Drive
Tags: flash memory, Kingstar Flash Memory, Kingstar Flash Memory KS318 – Fido3 (USB3.0), USB 3
Additional information







