| Weight | 795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 215 × 140 × 75 cm |
| Ouput Power | 4Ω/5W*2 |
| Input Power | 5V/500mAh |
| Frequency | 120HZ~20KHZ |
| Operation Range | 10 M |
| Speaker Size | ¢ 52mm*2 |
| Battery Capacity | 5V/500mAh |
| Working Time | Up to 3 Hrs (in 50% volume) |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year |
| Manufacturer | KingStar |
| Made in | China |
.
Kingstar Bluetooth Speaker KBS143
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers
Tags: KBS143 Speaker, Kingstar, Kingstar Speaker, Speaker
Additional information






