| Weight | 581 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 185 cm |
| Output Power | 4Ω/5W*2 |
| input Power | 5V/500mA |
| Freq. | 50HZ~20KHZ |
| Operating Range | 10 M |
| Speaker Size | ¢ 52mm*2 |
| Battery Capacity | 5V/500mAh |
| Working Time | Up to 3 Hours (in 50% Volume) |
| Color | Blue, Orange-Blue, Red, Gray-Green, Black |
| Warranty | 1 Year |
| Manufacturer | KingStar |
| Made in | China |
.
Kingstar Bluetooth Speaker KBS123
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers
Tags: KBS123 Speaker, Kingstar, Kingstar Speaker, Speaker
Additional information




