| Dimensions | 67,5 × 69 × 160 cm |
|---|---|
| Output Power | 4Ω/5W*2 |
| Input Power | 5V/500mAh |
| Freq. | 120HZ~20KHZ |
| Operating Range | 10 M |
| Speaker Size | ¢ 45mm*2 |
| Battery Capacity | 3.7V/1200mAh |
| Working Time | Up to 3 Hours |
| Color | Orange-Blue, Gray, Blue, Red, Army, Black |
| Warranty | 1 Year |
| Manufacturer | KingStar |
| Made in | China |
| Standards | CE-FCC-RoHS |
.
Kingstar Bluetooth Speaker KBS112
- Bluetooth Speaker
- USB Port
- TF Port
- FM Radio
- Aux-in
- Built-in Mic
- TWS (True Wireless Stereo)
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers
Tags: Bluetooth Speaker, Kingstar, Kingstar Speaker, Speaker
Additional information







