| Weight | 0,074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6,5 × 3,7 cm |
| Manufacturer | KingStar |
| Type | Wireless Mouse |
| Sensitivity | 800-1200-1600 DPI |
| Keys | 6 |
| life span | 3 million clicks |
| Color | Black, Silver, White |
| Both-Hands Compatible | Yes |
| construction | China |
| Warranty | 1 Year |
| Bluetooth range | |
| Battery Capacity (mAh) | 500mAh |
| Interface | Type-C |
| Material | ABS |
.
Kingstar Wireless Mouse KM620BRW
Manufacturer :
KingStar
Type :
Wireless Mouse
Sensitivity :
800-1200-1600 DPI
Keys :
6
life span :
3 million clicks
Color :
Black, Silver, White
Both-Hands Compatible :
Yes
construction :
China
Warranty :
1 Year
Bluetooth range :
10 m
Battery Capacity (mAh) :
500mAh
Interface :
Type-C
Material :
ABS
شناسه محصول : 44600#
- Ability to change the resolution
- No stains and no sound
- 6 keys
- DPI: 800-1200-1600
SKU: KM620BRW
Categories: Mouse, Wireless
Tags: Guarantee, Kingstar Mouse, Kingstar Wireless Mouse KM620BRW, Wired Mouse
Additional information











