| Dimensions | 120 cm |
|---|---|
| Manufacturer | KingStar |
| Frequency Response | 20HZ~20KHZ |
| Sensitivity | 96db |
| Material | ABS, PVC/Copper |
| Drive Size mm | 10mm |
| Impedance | 16Ω |
| Standard | CE,FCC,RoHS |
| Made in | China |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
.
Kingstar Wired Earphone KE49
Manufacturer :
KingStar
Frequency Response :
20HZ~20KHZ
Sensitivity :
96db
Material :
ABS, PVC/Copper
Drive Size mm :
10mm
Impedance :
16Ω
Standard :
CE,FCC,RoHS
Made in :
China
Color :
White
Warranty :
1 Year
Category: Wired Earphone
شناسه محصول : 44695#
- White Color
- Push Bottom for Music and Call
- 1 Year Warranty
- Made in China
- 120cm cable length
Additional information










