| Weight | 0,046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 5 × 8 cm |
| Manufacturer | KingStar |
| Material | ABS |
| Number of output ports | 3 |
| Interface | USB |
| Input (V) | 100-240V |
| Output | 5V – 3.4A |
| Accessories | micro-usb charging cable |
| Output Power | 17W |
| Made in | China |
| colour | white |
| Warranty | 18 Months |
.
Kingstar WallCharger KW163A
Manufacturer :
KingStar
Material :
ABS
Number of output ports :
3
Interface :
USB
Input (V) :
100-240V
Output :
5V – 3.4A
Accessories :
micro-usb charging cable
Output Power :
17W
Made in :
China
colour :
white
Warranty :
18 Months
Categories: Charger, Wall Charger
شناسه محصول : 45396#
- Output power: 17W
- Material: ABS plastic
- USB interface
- micro-usb charging cable accessories
SKU: KW163A
Categories: Charger, Wall Charger
Additional information






