| Weight | 0,398 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3,8 × 9,7 × 16,2 cm |
| Interface | Universal plug, USB |
| Input (V) | 100-240V, 50-60Hz |
| Output Power | 2500W |
| USB output power | 17W |
| Cable Length | 200 cm |
| Cable Material | Plastic Body / Copper Core |
| Max Operation Temp | 750° C |
| Standards | CE – FCC – RoHS |
| Made in | China |
| Color | Black-gray |
| Warranty | 18 Months |
.
Kingstar Power Socket KPS5109
Interface :
Universal plug, USB
Input (V) :
100-240V, 50-60Hz
Output Power :
2500W
Cable Length :
200 cm
Cable Material :
Plastic Body / Copper Core
Max Operation Temp :
750° C
Standards :
CE – FCC – RoHS
Made in :
China
Color :
Black-gray
Warranty :
18 Months
Category: Power Socket
شناسه محصول : 45539#
- 6 USB ports
- On/Off Key
- 3 EU outlets
- USB output power 17W
- Compatible with a range of different devices
SKU: KPS5109
Category: Power Socket
Additional information





