| Weight | 16,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 32 × 86,2 cm |
| Manufacturer | KingStar |
| Type | blutooth speaker |
| Battery Capacity (mAh) | 7500mAh |
| Playback time | 5 hours with 80% volume, 6 hours with 50% volume |
| Charging time | 5-6 hours |
| Max sound range | 10 meter |
| Connection Type | blutooth |
| Driver Size | 2*12″ |
| USB Port | yes |
| battery | lead-acid |
| Radio | yes |
| Microphone | yes |
| AUX | yes |
| RMS | 110W |
| P.M.P.O | 1400W |
| construction | China |
| Warranty | 1 Year |
.
Kingstar Bluetooth Speaker KBS635
Manufacturer :
KingStar
Type :
blutooth speaker
Battery Capacity (mAh) :
7500mAh
Playback time :
5 hours with 80% volume, 6 hours with 50% volume
Charging time :
5-6 hours
Max sound range :
10 meter
Connection Type :
blutooth
Driver Size :
2*12″
USB Port :
yes
battery :
lead-acid
Radio :
yes
Microphone :
yes
AUX :
yes
RMS :
110W
P.M.P.O :
1400W
construction :
China
Warranty :
1 Year
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers, Speaker
شناسه محصول : 44574#
- Bluetooth speaker
- Supports Micro, FM.Radio, USB, Aux
- Has a lithium acid battery
- Has a remote control
- Has a RGB LED
- Has a wireless microphone
SKU: KBS635
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers, Speaker
Tags: Kingstar, Kingstar Bluetooth Speaker KBS635, Kingstar Speaker, Speaker
Additional information








