| Weight | 5,210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 287 × 230 × 632 cm |
| Manufacturer | KingStar |
| Type | blutooth speaker |
| Battery Capacity (mAh) | 4400 |
| Playback time | 6 hours with 50% volume |
| Charging time | 4 hours |
| Bluetooth range | |
| Connection Type | blutooth |
| Driver Size | 2*6.5" |
| USB Port | yes |
| battery | Polymer lithium |
| Radio | yes |
| Microphone | yes |
| AUX | yes |
| RMS | 25W*2 |
| construction | China |
| Warranty | 1 Year |
.
Kingstar Bluetooth Speaker KBS530
Manufacturer :
KingStar
Type :
blutooth speaker
Battery Capacity (mAh) :
4400
Playback time :
6 hours with 50% volume
Charging time :
4 hours
Bluetooth range :
10 m
Connection Type :
blutooth
Driver Size :
2*6.5″
USB Port :
yes
battery :
Polymer lithium
Radio :
yes
Microphone :
yes
AUX :
yes
RMS :
25W*2
construction :
China
Warranty :
1 Year
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers, Speaker
شناسه محصول : 44800#
- Bluetooth speaker
- Supports Micro, FM.Radio, USB, Aux
- Has a Polymer lithium battery
- Has a remote control
- Has a RGB LED
- Has a wireless microphone
SKU: KBS530
Categories: Pic Nic Size Speakers, Portable Speakers, Speaker
Additional information










