| Weight | 0,022 kg |
|---|---|
| Manufacturer | KingStar |
| Frequency Response | 20HZ~20KHZ |
| Connection Type | blutooth |
| Bluetooth range | |
| Sensitivity | 4db |
| Drive Size mm | 10mm |
| Impedance | 32Ω |
| Input (V) | 5V – 1A |
| Body Material | Plastic |
| Playback time | 4 – 5 hours |
| Charging time | 1.5 – 2 hours |
| Standby battery life | 180 h |
| Battery Capacity (mAh) | 90 mAh |
| Standard | CE,FCC,RoHS |
| Made in | China |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year |
.
Kingstar Bluetooth Earphone KBE38
Manufacturer :
KingStar
Frequency Response :
20HZ~20KHZ
Connection Type :
blutooth
Bluetooth range :
10 m
Sensitivity :
4db
Drive Size mm :
10mm
Impedance :
32Ω
Input (V) :
5V – 1A
Body Material :
Plastic
Playback time :
4 – 5 hours
Charging time :
1.5 – 2 hours
Standby battery life :
180 h
Battery Capacity (mAh) :
90 mAh
Standard :
CE,FCC,RoHS
Made in :
China
Color :
Black
Warranty :
1 Year
Category: Wireless Earphone
شناسه محصول : 44671#
- Black Color
- Push Bottom for Music and Call
- 1 Year Warranty
- Made in China
- Bluetooth connection
- 4db sensitivity
- 4-5 hours playback time
Additional information










